برند Akuvox

برند AKUVOX ، یکی از برندهای معروف در زمینه تجهیزات هوشمند بر پایه پروتکل SIP است و بخشی از گروه بین المللی Star-net می‌باشد.

هدف این برند، بهبود زندگی افراد با ارتباط بهتر، امنیت و راحتی بیشتر می‌باشد. این شرکت در زمینه توسعه و تحقیق، سرمایه‌گذاری‌های زیادی را انجام داده و همچنین در زمینه توسعه سخت‌افزار و نرم‌افزار تلاش می‌کند. تولید اینترکام‌های هوشمند، مانیتورهای‌هوشمند داخلی و تلفن‌های‌هوشمند مبتنی بر پروتکل‌ SIP  از فعالیت‌های عمده این برند می‌باشند. پنل‌های خارجی این شرکت برای خانه‌های ویلایی تا برج ‌های مسکونی بیش از ۲۵۰ واحد، مناسب است. همچنین مانیتورهای داخلی که مبتنی بر سیستم عامل‌اندروید هستند توانایی  اتصال به سیستم‌های هوشمند ساختمان را دارند.

شرکت‌های هوشمندسازی Interra وAstrum پنل‌های هوشمند خود را براساس پروتکل SIP طراحی کرده‌اند که با اینترکام آکووکس سازگار است.

AKUVOX   برای ارائه محصولات خود در بازارهای میان‌رده تا متوسط از موقعیت خوبی برخوردار است. این شرکت راهکارهای قابل توجه و کاملی در زمینه سیستم‌های ارتباط داخلی نظیر آیفون‌های تصویری تحت شبکه را دارا می‌باشد. تمامی محصولات AKUVOX  دارای استانداردهای ISO می‌باشند. کیفیت محصولAKUVOX عالی بوده و از همان نگاه اول حس می‌کنید. این شرکت یکی از معدود شرکت‌هایی است که توانسته فناوری آیفون تصویری هوشمند را گسترش دهد و بازار محصولات به طور چشمگیری رشد کند.

لوگو برند Akuvox

بخش‌های موجود برند AKUVOX :

  • رابط داخلی (SIP Intercom)
  • واحد داخلی (Indoor unit)
  • تلفن ویدئویی آندروید (Android IP Video Phone)
  • اپلیکیشن (Cloud&App )
  • نرم‌افزار داخلی (Intercom Software)
ویژگی های تاچ پنل akuvox

اینترکام: آیفون تحت شبکه‌ای که با بهره‌گیری از پروتکل SIP قابلیت مکالمه تصویری و صوتی و عملیات‌های کنترلی مانند باز و بسته کردن  درب را برعهده دارد. اینترکام‌های SIP تمامی قابلیت‌های یک تلفن را که به شبکه دسترسی دارند، مانند: تماس تصویری با استفاده از پروتکل SIP، کیفیت صدای HD، دسترسی از طریق اینترنت، Forward کردن تماس‌ها، Encrypt کردن صدا و تصویر، پشتیبانی از سرور بکاپ سیپ،Call Direct IP  را دارا می‌باشد.

مانیتورهای مجهز به سیستم عامل اندرویدکه به کاربر اجازه می‌دهند سنسورها و سایز تجهیزات هوشمند را با استفاده از اپلیکیشن‌های مربوطه کنترل کنند. این مانیتورهای هوشمند علاوه‌بر IP از پروتکل SIP نیز پشتیبانی می‌کنند. می توانید بین اینترکام و مانیتور با پروتکل SIP ارتباط برقرار کرده و تجهیزات را از طریق App های اختصاصی BMS موجود بر روی پنل لمسی کنترل کنید.

درباره محصولات برندAKUVOX:

محصولات این برند همان طور که در سایت AKUVOX مشاهده می‌کنید عبارت است از(در زیر به نمونه‌هایی از محصولات اشاره می‌شود)

-اینترکام ۲۱۷E آکووکس: این محصول را می‌توان در هر شرایط آب‌و هوایی و محیطی چه در داخل ساختمان و چه خارج از آن با قابلیت ضدنفوذپذیری آب، گردو غبار نصب نمود. یکپارچه شدن این محصول با سیستم تلفنی، امکان ارتباط دوطرفه با تلفن تحت شبکه و تلفن نرم‌افزاری را داشته وهمچنین درب را با فشاردادن یک دکمه می‌توان باز کرد. این محصول برای برقراری ارتباط صوتی و تصویری درون شبکه‌ای بین داخلی‌ها استفاده شده و بااستفاده از دوربین این محصول می توان مراجعان فیزیکی بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی را موردشناسایی قرار داد. از صفحه نمایش تاچ Mixpad استفاده کرده و تمامی ابزار‌های هوشمند از جمله کلیدهای روشنایی، دیمر، سیستم صوتی، گرمایش و سرمایش ، پریزهای هوشمند و پرده اورویبو کنترل کنید.

محصولات akuvox

اینترکام 217E آکووکس:

این محصول را می‌توان در هر شرایط آب‌و هوایی و محیطی چه در داخل ساختمان و چه خارج از آن با قابلیت ضدنفوذپذیری آب، گردو غبار نصب نمود. یکپارچه شدن این محصول با سیستم تلفنی، امکان ارتباط دوطرفه با تلفن تحت شبکه و تلفن نرم‌افزاری را داشته وهمچنین درب را با فشاردادن یک دکمه می‌توان باز کرد. این محصول برای برقراری ارتباط صوتی و تصویری درون شبکه‌ای بین داخلی‌ها استفاده شده و بااستفاده از دوربین این محصول می توان مراجعان فیزیکی بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی را موردشناسایی قرار داد. از صفحه نمایش تاچ Mixpad استفاده کرده و تمامی ابزار‌های هوشمند از جمله کلیدهای روشنایی، دیمر، سیستم صوتی، گرمایش و سرمایش ، پریزهای هوشمند و پرده اورویبو کنترل کنید.

آیفون تصویری اینترکام ۲۱۷E

اینترکام برند Akuvox مدل‌ ‌S29R:

این مدل یک صفحه نمایش ۷ اینچی دارد که به کمک پروتکل SIP و سیستم‌عامل اندروید قابلیت اتصال به مانیتورهای هوشمند، تلفن هوشمند، نرم‌افزار تلفن را دارد و مشخصات این مدل عبارتنداز: یک دوربین سه مگاپیکسلی با یک میکروفون داخلی بااستاندارد 671P (مقاوم در برابر ضربه و ورود آب)، صدا و تصویر باکیفیت، ارسال نوتیفیکیشن حضور مراجعه‌کنندگان در زمان عدم حضور شما در خانه، امکان دیدن، صحبت و بازکردن در از راه دور، بدنه آلومینیومی و استاندارد 651P (محفوظ در برابر ضربه، خط و خش، گردو خاک، باران)، عبور و مرور به صورت هوشمند کنترل با استفاده از کدعبور تعریف شده یا با کمک کارت‌های RFiD.

آیفون تصویری akuvox مدل مدل‌ ‌S۲۹ R

تاچ831T:

این مانیتور هوشمند که برای محیط داخلی طراحی شده و قابلیت یکپارچگی با سیستم تلفنی تحت شبکه(VOIP) را دارد. این مانیتور مناسب برای اتوماسیون خانگی و سازمانی بوده و با اینترکام‌ها و درب‌بازکن‌های تحت شبکه آکووکس ارتباط دارد. این مانیتور به دلیل دارا بودن سیستم عامل‌اندروید، قابلیت اجازه نصب کلیه نرم افزارهای موردنیاز را به کاربر می دهد.

همچنین به دلیل دارابودن صفحه‌نمایش لمسی و کلیدهای قابل برنامه‌ریزی می‌توان به‌راحتی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان ، از جمله نظارت تصویری بر دوربین‌های مداربسته را انجام داد. از طریق دوربین درون شبکه‌ای که در ارتباط صوتی و تصویری وجود دارد می‌توان مراجعان و مخاطبان فیزیکی بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی را موردشناسایی قرار داد. بااستفاده از صفحه‌نمایش تاچ پنل Mixpad  تمامی ابزارهای هوشمند ازجمله کلیدهای روشنایی، دیمر، سیستم صوتی، گرمایش و سرمایش، پریزهای هوشمند و پرده‌ی اورویبو را کنترل کرد.

تاچ پنل برند Akuvox مدل ۸۳IT

اینترکام آکووکس B26E:

این محصول قابلیت پشتیبانی ۵ واحد را دارد، جنس بدنه از آلومینیوم می‌باشد که آن‌را در برابر خرابکاری، ضربه و ایجاد خط‌وخش محفوظ می‌کند. اینترکام هوشمند آکووکس B26E را می‌توان به کنترلر مرکزی خانه‌هوشمند Zipatile، پنل‌های تصویری خانه‌هوشمند (با قابلیت پشتیبانی از پروتکل SIP)، مانیتورهای هوشمند AKUVOX و تلفن هوشمند(SIP Phone) متصل کرد.

هنگامی‌که می‌خواهیم یک ارتباط دوطرفه با کیفیت بالا با درب خانه هوشمند خود داشته باشیم، چه زمانی‌که داخل خانه هستیم و چه زمانی‌که کیلومترها از خانه دوریم و یا اینکه رفت ‌وآمد ساکنین به ساختمان به‌صورت امن و هوشمند صورت بگیردو حتی بتوان از تردد ساکنین یک گزارش کامل تهیه نمود می‌توان از اینترکام آکووکس B26R استفاده کرد.

اینترکام آکووکس مدل A28R:

از پروتکل SIP ورژن ۱ و پروتکل SIP ورژن ۲ پشتیبانی می‌کند، قابلیت پشتیبانی از سه درب جدا، پشتیبانی از سنسور مادون قرمز، قابلیت نصب داخل و بر روی دیوار، دارای استاندارد ضدگردوغبار و651P، دسترسی از طریق پسوورد و کارت RFiD، قابلیت اِکوکَنسِلِر Eco-Canceler (جلوگیری از بازگشت صدا)، قابلیت ضدنویز بر روی صدا و تصویر، تشخیص فعال‌سازی صدا.

درخواست مشاوره هوشمندسازی تخصصی


مهندسین مشاور هوشمندسازی

در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت:

درخواست

مشاوره تخصصی