بوش جایگر : Busch-Jaeger

برای توصیف این برند خوش آوازه آلمانی در یک کلام، می‌توان آن را رهبر بازار تاسیسات برقی در دنیا معرفی کرد. برند busch-jaeger بیش از ۱۴۰ سال درزمینه تاسیسات برقی سابقه فعالیت درخشان دارد و هم‌اکنون بیش از ۱۳۰۰ نفر در این شرکت مشغول به‌کار هستند. همچنین محصولات بوش جایگر هم‌اکنون به بیش از ۶۰ کشور جهان صادر می‌شود که نشانگر محبوبیت بالای این برند است.

این برند زیرمجموعه‌ای از برند محبوب و پرآوازه دنیای هوشمند سازی یعنی ABB است و در کشور آلمان به «شرکت خانواده پسند» معروف است. چون محصولات بوش جایگر مناسب برای همه اعضای خانه تولید می‌شود به این اسم و شهرت رسیده است.

محصولات بوش جایگر

آلمانی‌ها در تولید محصولات باکیفیت همیشه زبانزد کل دنیا هستند. برند بوش جایگر نیز مستثنی از این حالت نیست و محصولات این برند غالبا با کیفیت هستند. اغلب تولیدات این برند مطابق با معماری سنتی و کلاسیک می‌باشد و گزینه‌های متنوعی را در اختیار علاقه‌مندان به این سبک از معماری قرار می‌دهد. اما در بین محصولات بوش جایگر در سبک معماری مدرن محصولات متنوعی یافت نمی‌شود و انتخاب محدودی بین محصولات وجود دارد.

لوگو برند بوش جایگر

از جمله محصولات بوش جایگر می‌توان به:

  • کلید
  • پریز
  • حسگر تشخیص حرکت
  • حسگر حضور افراد
  • حسگر تشخیص دود و آتش سوزی
  • آیفون
  • تاچ پنل
  • و بسیاری از موارد دیگر

کلیدهای بوش همانند کلیدهای قدیمی به‌شکل مکانیکی ساخته شده‌اند و لمسی نیستند. این کلیدها بیشتر مناسب کسانی هستند که به معماری سنتی و طرح‌های قدیمی و کلاسیک علاقه‌مند هستند. اما قابلیت اتصال یه سیستم هوشمند خانه را دارند. بنابراین با کنترل از راه دور کنترل می‌شوند.

ازلحاظ تنوع رنگ و مدل نیز برند بوش جایگر حق انتخاب زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و کاربران هر چه را اراده کنند در بین مدل‌های کلید این برند می‌توانند پیدا کنند.

حسگر تشخیص دود و آتش سوزی

یک آتش‌سوزی ساده می‌تواند تمام لوازم خانه را نابود کند و خسارت جبران‌ناپذیری را به آن وارد کند. با نصب دستگاه‌های تشخیص دود و آتش می‌توان از بروز خسارت زیاد به خانه جلوگیری کرد. این دستگاه می‌تواند با تجهیزات خانه هوشمند نیز هماهنگ شود و پیغام آتش‌سوزی را به سیستم‌های هوشمند اطلاع‌رسانی کند. سیستم‌های هوشمند پس از دریافت پیغام وسایل برقی را از کار می‌اندازد و جریان گاز را در خانه قطع می‌کند تا از  رخ دادن انفجار جلوگیری کند. همچنین از طریق اپلیکیشن به ساکنین خانه نیز اطلاع‌رسانی می‌شود تا هرچه سریع‌تر اقدامات لازم برای خاموش کردن آتش انجام شود.

سنسور تشخیص دود و آتش برند Busch-Jaeger

حسگر تشخیص حرکت

حسگر تشخیص حرکت به‌تنهایی کاربرد خاصی ندارد و هنگام ترکیب با دیگر تجهیزات خانه هوشمند کاربرد خود را نشان می‌دهد.

به‌طور مثال هنگامی‌که سناریو خروج در خانه فعال است، این سنسورها هرگونه حضور و فعالیت افراد را تشخیص داده و به اطلاع سیستم‌های هوشمند می‌رسانند. سیستم‌های هوشمند بعد از دریافت پیغام در وهله اول پیغامی را از طریق اپلیکیشن به ساکنین خانه می‌رسانند تا مشخص شود این فعالیت از طرف ساکنین خانه است یا فرد دیگری در خانه حضور دارد. در صورت وجود فردی دیگر سناریوهای مربوط به پیشگیری از سرقت در خانه فعال می‌شود تا از سرقت جلوگیری شود.

سنسور تشخیص آتش‌سوزی برند Busch-Jaeger

تاچ پنل برند busch-jaeger

تاچ پنل‌های بوش جایگر با پروتکل‌های freehome و KNX سازگار هستند. به‌وسیله این تاچ پنل‌ها می‌توانید آیفون تصویری، سیستم‌ روشنایی، دوربین‌های مداربسته، کنترل سیستم صوتی و مالتی مدیا و کلی از وسایل دیگر خانه هوشمند را مدیریت کنید.

با توجه به امکانات متنوع و زیاد این تاچ پنل‌ها می‌توان این دستگاه‌ها را به‌عنوان یک گزینه مناسب برای خرید معرفی کرد.

Busch Jaeger Touch Panel

محصولاتی که در این مقاله معرفی شدند تنها بخشی از محصولات هوشمند برند busch-jaeger محسوب می‌شوند. محصولات دیگر بوش جایگر با همکاری ABBتولیدشده است که بررسی همه این محصولات در این مقاله میسر نیست و این محصولات در مقاله معرفی برند ABB  ذکر‌شده‌اند.

دفتر برند Busch-Jaeger

امیدواریم این مقاله در‌زمینه آشنایی با محصولات برند بوش جایگر برای شما مفید بوده باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید با پرکردن فرم زیر از مشاوران ما راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

درخواست مشاوره هوشمندسازی تخصصی


مهندسین مشاور هوشمندسازی

در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت:

درخواست

مشاوره تخصصی