آشنایی با  Basalte

برند بازالت Basalte در سال 2008 فعالیت خود را درزمینه هوشند سازی و اتوماسیون خانه آغاز کرد. این شرکت هم‌اکنون در بیش از ۶۰ کشور جهان دفتر تجاری دارد و به یک برند بین‌المللی در حوزه هوشمند سازی تبدیل شده است.

دفتر مرکزی بازالت در کشور بلژیک واقع‌شده است و مدیرعامل این شرکت هوشمند سازی آقای کلاس آرنوت (Klaas Arnout) می‌باشد. آقای آرنوت ماموریت این برند را قدم گذاشتن در مسیری معرفی می‌کند که پیش‌از‌این کسی جسارت رفتن  در آن مسیر را نداشته است.

بازالت محصولات متنوعی را در حوزه هوشمند سازی ارائه می‌دهد که در ادامه مقاله به معرفی این محصولات خواهیم پرداخت.

برند لوگو basalte

محصولات بازالت Basalte

عمده تولیدات شرکت بازالت مربوط به محصولات فیزیکی خانه هوشمند مثل تاچ پنل و کلید و پریز و… می‌باشد و این شرکت فعالیتی در حوزه تولید سنسورهای خانه هوشمند و… ندارد. برخی از محصولات برند پرآوازه بازالت عبارت‌اند از:

  • کلید هوشمند
  • پریز هوشمند
  • اپلیکیشن بازالت
  • اسپیکر هوشمند
  • کنترل هوشمند
  • و کلی محصولات دیگر
نمایندگی برند basalte

کلید‌های پیشرفته برند basalte

بازالت Basalte در تولید کلید و پریز سعی کرده تا کاربران با هر سلیقه‌ای را راضی نگه دارد. در بین مدل‌های کلید و پریزهای هوشمند[SE1]  می‌توان کلیدهای متناسب با معماری سنتی، مدرن و کلاسیک را پیدا کرد. همچنین این کلیدها ازلحاظ امکانات نیز بسیار پیشرفته‌تر از کلیدهای معمولی هستند.

کلیدهای بازالت دارای نمایشگر مجهز به حسگر دماسنج هستند که می‌توانند میزان دمای خانه را اندازه‌گیری کنند و با نمایشگر آن را نشان دهند. با این کلیدها می‌توان علاوه بر مدیریت لوازم روشنایی در خانه هوشمند، لوازم سرمایشی گرمایشی و سیستم تهویه را نیز مدیریت کرد.

مدل‌های دیگری از کلید و پریزها توسط بازالت ساخته‌شده است که جنس به‌کاررفته در آن‌ها از چرم می‌باشد. این کلید و پریزها مطابق با معماری سنتی و سلطنتی ساخته‌شده‌اند و زیبایی خاصی را به خانه شما اعطا می‌کند.

کنترل از راه دور بازالت Basalte

ریموت کنترل از راه دور بازالت

کنترل از راه دور بازالت یک کنترل‌کننده جامع است که به‌وسیله آن می‌توانید ابزارهای مختلف یک خانه هوشمند همچون تلویزیون، سیستم‌های مالتی مدیا و صوتی، سیستم روشنایی و کلی از وسایل دیگر را کنترل کنید. قابلیت کنترل سناریوهای مختلف به‌وسیله این کنترل باعث شده است تا این وسیله به یک ابزار ارزشمند و مهم در خانه‌های هوشمند تبدیل شود.

وجود صفحه‌نمایش در کنترل و همچنین قابلیت ارتباط با برندهای مختلف تلویزیون و دیگر لوازم هوشمند خانه این کنترل را به یک گزینه ایده‌آل برای خرید تبدیل می‌کند که کمتر برندی توانایی رقابت با آن را دارد.

کنترل های هوشمند برند basalte

اپلیکیشن بازالت Basalte

اپلیکیشن‌ بازالت برای پلتفرم‌های اندروید و ios عرضه شده است. همچنین قابلیت اجرا بر روی تاچ پنل‌ها را نیز داراست.

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید روشنایی قسمت‌های مختلف خانه را تنظیم کنید و چراغ‌ها را به حالت روشن یا خاموش در آورید. از دیگر امکانات جذاب این اپلیکیشن می‌توان به مدیریت تمام قسمت‌ها به وسیله آن اشاره کرد.

به‌طور مثال می‌توانید آیفون خانه را به وسیله این اپلیکیشن مدیریت کنید و از راه دور در را برای اشخاص پشت در باز کنید یا با آن‌ها از راه دور مکالمه کنید.

basalte application

محصولاتی که در این مقاله موردبررسی قراردادیم بخشی از محصولات بازالت برای خانه هوشمند بود. امکانات و قابلیت‌های بیشتری برای هوشمند سازی خانه توسط بازالت ارائه‌شده‌ است که معرفی همه امکانات و قابلیت‌ها در قالب یک مقاله نمی‌گنجد. با همه این توصیفات بازالت را می‌توان به‌عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های موجود در حوزه هوشمند سازی معرفی کرد.

دفتر basalte

محصولات بازالت در کیفیت خوب و طرح‌های بسیار متنوعی ساخته می‌شوند که باعث می‌شود محصولات این برند گزینه مناسبی برای انتخاب باشند. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد. برای آشنایی با دیگر برندهای موجود در حوزه هوشمند سازی اینجا[SE3]  کلیک کنید.

درخواست مشاوره هوشمندسازی تخصصی


مهندسین مشاور هوشمندسازی

در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت:

درخواست

مشاوره تخصصی