خدمات ما

ما در شرکت خانه هوشمند ساید، با استفاده از فناوری روز دنیا و به پشتوانه تیم قدرتمند خود، خدمات متنوعی را به شما ارائه خواهیم داد. خدمات ما در راستای آسایش، راحتی و کم کردن هزینه‌های زندگی به کمک شما می‌آیند تا علاوه بر تجربه یک زندگی مدرن، لوکس و زیبا، راحتی و امنیت خود را نیز به حداکثر خود برسانید.

با توجه به محدود بودن منابع انرژی و هزینه مصرفی آنها، تمامی خانواده‌ها ملزم به صرفه‌جویی در مصرف انرژی هستند. بنابراین یکی از خدمات ما، پایین آوردن هزینه‌ها و استفاده بهینه از انرژی می‌باشد. ما با هوشمند سازی خانه‌ها و یا محل کسب‌وکار شما به شما این امکان را می‌دهیم تا با کمترین میزان مصرف انرژی، شرایط ایده‌آلی را تجربه کنید.

دومین موردی که برای تمامی افراد یک جامعه مهم است، حفظ امنیت و حریم خصوصی افراد می‌باشد. ما امنیت خانه و محل کار شما را تضمین می‌کنیم؛ یعنی تمامی قسمت‌های یک خانه و یا محل کار شما به سیستم هوشمند متصل می‌شود. بنابراین هر اتفاق غیر مترقبه و یا ورود هر فرد غیرمجاز به حریم خصوصی شما، با واکنش سیستم هوشمند مواجه خواهد شد. سیستم علاوه بر اینکه شما را از اوضاع مطلع می‌کند، می‌تواند به‌صورت خودکار با حوادث مقابله کند. پس دیگر نگران ویلا، خانه و یا محل کار خود نباشید و با خیال راحت به مسافرت بروید.

کنترل از راه دور خانه یا محل کار را نیز نباید نادیده گرفت. یکی از مزیت‌های هوشمند سازی کنترل از راه دور سیستم و تجهیزات مرتبط با آن می‌باشد. درواقع ما به شما کمک خواهیم کرد که با گوشی همراه خود از هر جای دنیا، خانه یا محل کارتان را تحت‌نظر داشته باشید.

تنظیم روشنایی مطلوب یا کنترل دما و رطوبت محیط نیز یکی دیگر از چیزهایی است که برای راحتی و آسایش شما بسیار مهم می‌باشند. ما با هوشمند سازی خانه‌ها یا محل کار شما سعی می‌کنیم تا به اندازه ممکن از انرژی طبیعی خورشید استفاده کنید. همچنین با تنظیم شدت نور و یا رنگ چراغ‌ها، از روشنایی خانه بیشترین لذت را ببرید. تنظیم دما و رطوبت خانه نیز با توجه به هوای محیط بیرون به نحوی انجام می‌شود که هیچ‌گاه احساس سرما یا گرمای آزاردهنده وجود نداشته باشد.

ما در شرکت ساید به شما این امکان را ایجاد می‌کنیم که از سیستم صوتی و مالتی مدیا یا سایر لوازم خانگی خود نهایت لذت و استفاده را ببرید. درواقع اتصال لوازم خانگی به سیستم هوشمند خانه شما باعث می‌شود تا از راه دور تمامی این لوازم را تحت کنترل خود داشته باشید.

درخواست مشاوره هوشمندسازی تخصصی


مهندسین مشاور هوشمندسازی

در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت:

درخواست

مشاوره تخصصی