اشنایدر Schneider Electric

در بحث هوشمند سازی و اتوماسیون، با برندهای مطرحی روبرو هستیم. یکی از این برندهای بزرگ و قدرتمند دنیا، برند اشنایدر الکتریک Schneider Electric  می‌باشد. برند schneider یک شرکت چندملیتی اروپایی است که در کشور فرانسه واقع شده‌ است. این شرکت درزمینه اتوماسیون، بهینه‌سازی مصرف انرژی و… راه‌حل‌های دیجیتالی موثری را ارائه می‌دهد.

این راه‌کارها و خدمات، شامل تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزارهای کاربردی می‌باشند. در حال حاضر این برند در بیش از ۱۰۰ کشور جهان، فعالیت می‌کند و تعداد ۱۳۵۰۰۰ نفر در این شرکت کار می‌کنند. بخشی از سهام Schneider در بازار بورس یورونکست ذکر شده‌ است و این شرکت در فهرست ۵۰۰ شرکت بزرگ دنیا قرار دارد. Schneider جزئی از لیست فورچون جهانی ۵۰۰ نیز می‌باشد. اشنایدر الکتریک با محصولات فوق‌العاده خود، همواره در خانه هوشمند، نامی مطرح می‌باشد. این برند در کنار برندهای مطرحی مانند ABB و LOXON توانسته است جایگاه مناسبی برای خود پیدا کند.

تاریخچه اشنایدر الکتریک Schneider Electric

این شرکت در سال 1836 به‌وسیله «جوزف اوژن اشنایدر» و «آدولف اشنایدر» تأسیس شد. در ابتدا نام این شرکت Schneider& Cie بود. در سال 1981 توسعه یافت و نام آن نیز به Schneider Electric تغییر یافت.

لوگو برند schneider

محصولات اشنایدر در هوشمند سازی

اشنایدر محصولات متنوعی دارد که برخی از آنها در اتوماسیون نقش پررنگ‌تری دارند. این محصولات شامل انواع کلیدپریزهای هوشمند، سنسورها، تایمر، محافظ موتور و… می‌باشد.

کلید و پریزهای باکیفیت اشنایدر و نقش آنها در سیستم خانه هوشمند

کلیدهای هوشمند اشنایدر با کیفیت بالا و امکانات پیشرفته، یکی از تجهیزات مناسب برای خانه‌های هوشمند هستند. این تجهیزات با اتصال به سیستم هوشمند قابلیت کنترل از راه دور رادارند.

کلید و پریزهای اشنایدر در مدل‌های مختلفی عرضه می‌شود. این کلید و پریزها قابلیت نصب روکار و توکار را دارند. نصب این کلید و پریزها بر روی دیوارهای گچی، بتنی یا آجری امکان‌پذیر می‌باشد.

این کلید و پریزها محصولات منحصر به‌فردی هستند که از مواد اولیه بسیار مرغوب و باکیفیت ساخته شده‌اند. بنابراین لمس این تجهیزات نیز متفاوت بودنشان را نشان خواهد داد. همچنین رنگ این تجهیزات همواره ثابت می‌باشد. یعنی با گذشت زمان رنگ آنها تغییر نخواهد کرد.

از جذابیت‌های این کلید و پریزها ترکیب فرم و خطوط باریک آنهاست. همچنین این تجهیزات در رنگ‌ها و مدل‌های مختلف وجود دارند. کلید و پریزهای اشنایدر از جنس شیشه، چوب و سنگ  نیز ساخته می‌شوند.

مورد دیگر اینکه، کلید و پریزهای اشنایدر انواع مختلفی دارند. پریز برق، پریز تلفن، شبکه و آنتن، پریز برق ارت‌دار با محافظ کودک و… از انواع کلید و پریزهای اشنایدر می‌باشند.

کلید هوشمند برند اشنایدر

سنسورهای برند schneider

سنسور مبدلی است که کمیت‌هایی مانند فشار، حرارت، رطوبت، صدا و… را به کمیت‌های الکتریکی تبدیل می‌کند. این کمیت‌های الکتریکی هم می‌توانند به‌صورت پیوسته یا آنالوگ باشند و هم به‌صورت ناپیوسته یا دیجیتال باشند.

سنسورها در انواع دستگاه‌ها و تجهیزات مربوط به اندازه‌گیری مورداستفاده قرار می‌گیرند. سنسورهای اشنایدر برای اتوماسیون خانگی و صنعتی بسیار مهم هستند. این سنسورها انواع مختلفی دارند.

 • سنسورهای القایی اشنایدر
 • سنسور کنترل فشار اشنایدر
 • سنسور خازنی اشنایدر
 • سنسور فتوالکتریک
 • سنسور آلتراسونیک

تاچ پنل‌های اشنایدر

با استفاده از تاچ پنل‌های اشنایدر می‌توانید کنترل تمام قسمت‌های خانه را در اختیار بگیرید. این تاچ پنل‌ها در سایزهای 7، 10 و 15 اینچ تولید می‌شوند و ممکن است افقی یا عمودی باشند.از ویژگی‌های تاچ پنل‌های اشنایدر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

تاچ پنل برند schneider
 • اتصال این تاچ پنل‌ها به سیستم هوشمند خانه، امن و مستقیم است.
 • قابیلت اتصال به 2000 آی پی را دارد.
 • فریم‌های این تاچ پنل‌ها به دلخواه قابل طراحی می‌باشد.
 • امکان ارتباط اینترکام بین واحدها وجود دارد.
 • دارای اپلیکیشن کاربردی است.
 • قابلیت استفاده به عنوان آیفون تصویری را دارد.
 • قابلیت ثبت تصویر را دارد.
 • قابلیت کنترل و مدیریت دوربین مداربسته را دارد.
 • این تاچ پنل‌ها برای کنترل آسانسور مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • هشداردهنده در زمان ورود افراد غیرمجاز هستند.

درخواست مشاوره هوشمندسازی تخصصی


مهندسین مشاور هوشمندسازی

در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت:

درخواست

مشاوره تخصصی