MDT

برند MDT، محصول شرکت آلمانی ‌می‌باشد. این شرکت در زمینه تولید و عرضه محصولات الکترونیکی ۲۵ سال سابقه دارد. این شرکت آلمانی عضو انجمن KNX بوده و انواع بسیاری تجهیزات هوشمندسازی ساختمان تحت استاندارد بین‌المللی KNX را تولید می‌کند

این شرکت آلمانی در سال‌های پشت ‌سر‌هم یعنی ۲.۱۸،۲۰۱۷،۲۰۱۶ موفق به دریافت جایزه Top 100 Award شد. این جایزه که سالیانه در کشور آلمان برگزار می‌شود برای اعتبارسنجی شرکت‌های کوچک و متوسط مناسب می‌باشد. جایزهTop 100 Award  سالیانه در سه سطح برگزار می‌شود و در آخر ۱۰۰ شرکت برتر دنیا را از لحاظ نوآوری‌های روز معرفی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند و به شرکت‌هایی که در هرکدام از سطح‌ها برنده شوند، جایزه Innovators of the Year اهدا می‌شود.

تولید محصولات با کیفیت عالی و هزینه مناسب، تفکر مشتری‌مداری و ایجاد ارتباط نزدیک بین مشتریان و کارمندان شرکت از مهم‌ترین اهداف این شرکت آلمانی می‌باشد.

این شرکت بیش از ده سال است که در زمینه بهبود مدیریت کیفیت فعالیت می‌کند و در سال ۲۰۱۵ به طور رسمی موفق به اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001 گردید. یکی از پرکاربردترین و مهم‌ترین استانداردهای بین‌المللی در مدیریت کیفیت، استاندارد DIN EN ISO 9001 می‌باشد. استاندارد DIN EN ISO 9001 انگیزه‌های برند ‌MDT برای توسعه و بهبود مداوم استانداردهای کیفیتی را بیشتر کرده است.

لوگوی برند mdt

محصولات برند MDT

محصولات برند MDT در شهر Engelskirchen آلمان تولید می‌شود. همه محصولات برند MDT به صورت اتوماتیک و با به‌روزترین ماشین‌آلات، تولید، تست و بسته‌بندی می‌شود. و بالاخره شرکت MDT کلیه محصولات برند خود را به مدت ۳ سال گارانتی ‌می‌کند.

این شرکت MDT بخش بزرگی از محصولات هوشمندسازی تحت استاندارد KNX را تولید و عرضه می‌کند. و محصولاتی که با سلیقه مشتریان منطبق بوده و در ضمن محصولاتی خلاقانه و جدید که اغلب هرگونه نیازی را برای یک ساختمان تمام هوشمند برآورده می‌سازد و همچنین یکی از جذاب‌ترین محصولات شرکتMDT که قابل اتصال به سیستم KNX می‌باشد، انواع‌ کلیدها و کنترلرهای بی‌سیم رادیویی(RF) می‌باشند.

سیستم کنترلر رادیویی برند MDT

این شرکت MDT بخش بزرگی از محصولات هوشمندسازی تحت استاندارد KNX را تولید و عرضه می‌کند. و محصولاتی که با سلیقه مشتریان منطبق بوده و در ضمن محصولاتی خلاقانه و جدید که اغلب هرگونه نیازی را برای یک ساختمان تمام هوشمند برآورده می‌سازد و همچنین یکی از جذاب‌ترین محصولات شرکتMDT که قابل اتصال به سیستم KNX می‌باشد، انواع‌ کلیدها و کنترلرهای بی‌سیم رادیویی(RF) می‌باشند.

کنترلر بی سیم رادیویی

رده‌بندی محصولات هوشمند MDT:

  • اولین مرحله، کنترلرها و فعالسازهای تابلویی که به همراه مدل‌های ترکیبی (ترکیب همزمان سوئیچ و پرده) می‌باشد برای کنترل روشنایی، پرده برقی و گرمایش‌کف کاربرد دارد.
  • دومین مرحله. فعالساز تابلویی و توکار را برای فنکوئل‌های سه دور اتومات کنترل می‌کند.
  • سومین مرحله، فعالسازهای دیمر(Dimmer) با قابلیت تنظیم نور انواع چراغ‌های روشنایی وLEDها
  • چهارمین مرحله، رابط Coupler، IP، Dali، USB منبع تغذیه و تجهیزات ارتباطی می‌باشد.
  • مرحله پنجم، انواع کلیدها و ترموستات‌های لمسی جذاب و متفاوتی را با قابلیت Label نصب می‌کند. شرکتMDT ازجمله معدود شرکت‌هایی است که کلیدهای تاچ آن قابلیت نصب Label چاپی را دارند و همچنین شرکت MDT براساس استاندارد کشور آلمان، کلیدهای فشاری با استاندارد ۵۵ تولید می‌کند که قابل نصب در قاب‌ها و فریم‌های سایر برندهای آلمانی می‌باشند.
MDT تاچ پنل
  • مرحله ششم، سنسورهای حرکتی، حضور، کیفیت هوا(Co2) و ایستگاه هواشناسی متنوعی را تولید می‌کند.
  • مرحله هفتم، دستگاهی که از باس(Safety Module) در سیستمKNX محافظت می‌کند. این دستگاه اجازه مانیتورینگ و یا دانلود دستگاه‌ها جهت دخالت و خرابکاری در سیستم را نمی‌دهد و از خط باس محافظت می‌کند. این دستگاه به صورت متناوب تا حداکثر۱۰۰ قطعه هوشمند در خط باس را محافظت می‌کند و درصورتی که قطع شود و ارتباط برقرار نشود، هرقطعه یک پیغام هشدار ارسال می‌کند.
  • هشتمین مرحله، به سیستم هوشمند KNX، انواع فعالسازهای توکار، کلیدچندکاره، پریزبرق و مبدل‌ها و کاپلرهای سیگنال رادیویی (RF) را می‌دهد.

درخواست مشاوره هوشمندسازی تخصصی


مهندسین مشاور هوشمندسازی

در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت:

درخواست

مشاوره تخصصی