با سیستم صوتی هوشمند، لذت جدیدی از موسیقی را تجربه کنید!

لذت از سیستم صوتی هوشمند، فراتر از گوش دادن به موسیقی به‌صورت سنتی است. این سیستم به خانه شما توانایی این را می‌دهد که با استفاده از صدا با شما ارتباط برقرار کند. تبدیل نوشتار به گفتار، ارتباط با سرویس‌های موسیقی، سیستم ذخیره آهنگ و صوت، اعلام هشدارها و اعلان‌ها از سیستم صوتی، قسمتی از امکانات سیستم صوتی هوشمند می‌باشند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی سیستم‌های صوتی قدیمی در خانه‌های هوشمند جایی ندارند؛ زیرا سیستم هوشمند صوتی محدودیت‌ها و مشکلاتی را که سیستم‌های سنتی برای پخش موسیقی داشتند، از میان برده است.شما در هر اتاق و هر جایی می‌توانید موسیقی دلخواه خود را از هر سیستم استریم مانند؛ گوشی، تبلت،USB ،AUT و حتی دیگر منابع پخش صدا گوش دهید؛ یعنی اینکه با سیستم هوشمند صوتی در هر جایی که باشید، موسیقی دلخواه شما نیز با شما خواهد آمد.

بیشتر بخوانید؛ دستیار صوتی

سیستم صوتی الکسا آمازون

آشنایی با امکانات بیشتر یک سیستم پخش موسیقی هوشمند

 

سیستم هوشمند هر انتظاری را که از یک سیستم پخش موسیقی داشته باشید، برآورده می‌کند. علاوه بر این،

سیستم امکانات دیگری را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد. این امکانات شامل موارد زیر می‌باشند.

قابلیت پخش موسیقی در هر جا از خانه

قابلیت پخش موسیقی در هرجا

محصولات هوشمند صوتی ما (لینک به محصولات) تنها وسایلی هستند که به صورت کاملا حرفه‌ای و یکپارچه به سیستم هوشمند خانه متصل می‌شوند تا لذت بی‌نظیر زندگی در یک خانه هوشمند را به شما بدهند. با این محصولات از هرجای خانه می‌توانید موسیقی منحصر به فرد خود را گوش کنید و یا از کل خانه یک موسیقی یا اعلام هشدار واحد را پخش نمائید.

تنظیم زنگ درب

قابلیت تنظیم زنگ درب

با این سیستم دیگر نگران بیدار شدن کودک و یا دیگر ساکنین خانه از صدای زنگ درب نباشید. ما با استفاده از هوشمند سازی سیستم صوتی به شما کمک خواهیم کرد تا بدون اینکه صدای زنگ درب مزاحمتی برای کسی داشته باشد، متوجه آن شوید.

زنگ هشدار

هشدارها

یکی دیگر از مزیت‌های سیستم صوتی هوشمند، بحث امنیتی آن است. شما با استفاده از این سیستم می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، جلو خطر را بگیرید؛ زیرا سیستم صوتی شما را از وقوع خطر مطلع خواهد کرد.

تبدیل نوشتار

تبدیل نوشتار به گفتار

ما با سیستم صوتی هوشمند، نوشته‌های شما را به گفتار تبدیل می‌کنیم! شما می‌توانید یک جمله به سیستم هوشمند بفرستید تا سیستم صوتی در خانه یا محل کار برای خانواده و یا کارمندان آن را با صدای بلند بگوید

با موسیقی از خواب بیدار شوید

شروع روزهای دل‌انگیز

با سیستم صوتی هوشمند هر روز با یک سناریو جذاب و دل‌انگیز از خواب بیدار خواهید شد.

ارتباط موسیقی و فیلم

ارتباط جذاب با تلویزیون

فیلم موردعلاقه خود را به سیستم اطلاع دهید، هر جای خانه و در هر لحظه که اسم فیلم را به سیستم اعلام کنید، شرایط تماشای لذت بخش این فیلم برای شما مهیا خواهد شد.

بیشتر بخوانید؛ سیستم صوتی و تصویری هوشمند

پخش موسیقی برای خوشامد گویی

خوشامدگویی

با سیستم صوتی هوشمند، یک میزبان مجازی به مهمانان خوشامد خواهد گفت؛ ارتقاء LifeStyle به‌وسیله یک سیستم حرفه‌ای هوشمند می‌باشد.

موسیقی مخصوص کودک

سناریوهای مخصوص کودکان

سیستم صوتی هوشمند، قصه شب، لالایی و برنامه‌های مخصوص را برای کودک شما پخش خواهد کرد. بدین ترتیب شب‌های رویایی و روزهایی شاداب را تجربه خواهند کرد.

 

پیج کردن در محل کار

پیج افراد در محیط کار

در سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها پیج افراد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بنابراین با استفاده از سیستم صوتی هوشمند به راحتی می‌توانید در محل کار خود افراد را پیج کنید. همچنین یادآوری رویدادها، مناسبت‌ها و سمینارها از امکانات مهم سیستم صوتی هوشمند است.

بیشتر بخوانید؛ دفتر هوشمند 

یادآوری‌ها

 

اگر در خانه شما افراد سالمند یا بیماری حضور دارند، با سیستم صوتی هوشمند می‌توانید داروهای آنها را یادآوری کنید. بدین ترتیب از راه دور قادر هستید تا مراقب عزیزان خود باشید.

ما در شرکت خانه هوشمند ساید به عنوان نماینده شرکت قدرتمند لوکسون، محصولاتی باکیفیت و قدرتمندی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. عمده محصولات

ما از برند لوکسون، ABB و سایر برندهای مطرح دنیا هستند که با پروتکل‌هایی مانند KNX سازگار می‌باشند و علاوه بر ایجاد آسایش، امنیت و زیبایی، لوکس گرایی خاصی را دارا هستند.

درخواست مشاوره هوشمندسازی تخصصی


مهندسین مشاور هوشمندسازی

در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت:

درخواست

مشاوره تخصصی